Strona główna > Zalety klimatyzacji > Pozostać otwartym poprzez COVID-19: Porady od niezbędnego przedsiębiorcy

Prowadzenie podstawowej działalności biznesowej podczas kryzysu związanego z COVID-19 to zarówno zaszczyt, jak i wyzwanie. Chociaż spółki Grupy Eagle utrzymały ciągłość produkcji, wprowadziliśmy szereg zmian w naszych codziennych działaniach, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo i jasno zakomunikować nowe zasady. Wiele z wyciągniętych przez nas wniosków mogą wykorzystać inne firmy produkcyjne, przygotowując się do ponownego uruchomienia działalności.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TYM, DLACZEGO EAGLE ALLOY, EAGLE PRECISION I EAGLE CNC ZOSTAŁY UZNANE ZA KLUCZOWYCH PRODUCENTÓW

Przez cały czas trwania kryzysu zdrowie i bezpieczeństwo były dla nas najważniejsze. Spółki Grupy Eagle dodały w budynkach bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, wprowadziły dwukrotną w ciągu dnia sterylizację powierzchni wspólnych i rozpoczęły cotygodniowe zabiegi z użyciem mgły antybakteryjnej. Eagle CNC wyposażyła każdego pracownika w zalecany przez CDC sprzęt ochrony osobistej, w tym maski na twarz i rękawice. Przebudowano pomieszczenia, w których odbywają się przerwy, aby zachęcić pracowników do zachowania dystansu społecznego, a harmonogramy przerw zostały tak rozłożone, aby mniej osób przebywało jednocześnie w obszarach wspólnych. Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo, wiele z tych zasad będzie obowiązywać jeszcze długo po tym, jak zagrożenie COVID-19 zniknie.

Ważnym elementem naszych działań była również edukacja w zakresie COVID-19. Pracownicy, którzy w pełni rozumieją powody zaostrzenia środków bezpieczeństwa i zmian w produkcji, chętniej stosują się do wytycznych. Nasze firmy zamieszczają codzienne aktualizacje COVID-19, aby informować pracowników o statystykach dotyczących koronawirusa, które mają wpływ na lokalny region, jak również na same firmy. Nasza komunikacja zewnętrzna pokazuje wszystkim w naszej społeczności, dlaczego utrzymujemy nasze drzwi otwarte. Dedykowane posty w mediach społecznościowych, e-maile i ogłoszenia wyjaśniają naszą kluczową rolę pracownikom, ich rodzinom i opinii publicznej. Nasza praca została nawet doceniona przez członka Kongresu z naszego okręgu, który wysłał do naszych pracowników listy z podziękowaniami.

Grupa Eagle polega na swoich pracownikach teraz bardziej niż kiedykolwiek, dlatego staramy się minimalizować stres związany z ich obowiązkami. Wszyscy pracownicy, którzy mogą pracować w domu, robią to, a my jesteśmy w stanie dostosować harmonogramy pracy do zmieniających się potrzeb, takich jak opieka nad dziećmi i opieka zdrowotna. Nasze kliniki medyczne na miejscu działają w pełnym zakresie, zapewniając bezdotykowe odczyty temperatury i oceniając każdego pracownika, który źle się czuje. Aby lepiej wynagradzać pracowników w tym trudnym okresie, firmy Eagle Alloy i Eagle Precision wprowadziły system "Patriot Pay" zapewniający cotygodniowe premie na podstawie przepracowanych godzin. Firma Eagle CNC podniosła płace we wszystkich działach.

Pomimo wszystkich naszych sukcesów, prowadzenie działalności w warunkach pandemii COVID-19 jako firma o podstawowym znaczeniu stanowiło szereg wyzwań. Zarówno w górnej, jak i dolnej części łańcucha dostaw, nasi partnerzy i klienci doświadczają zamknięcia zakładów. Wielu klientów przesunęło terminy dostaw, a niektórzy anulowali zamówienia. Musieliśmy współpracować z naszymi kluczowymi dostawcami, aby zapewnić, że są w stanie dostarczyć nam materiały i produkty, których potrzebujemy, aby utrzymać produkcję. Nasza społeczność produkcyjna okazała wsparcie: nasi klienci wykazują elastyczność w dotrzymywaniu terminów, gdy mamy problemy z dostawami, tak samo jak my jesteśmy elastyczni wobec naszych dostawców.

Skuteczne przywództwo na każdym szczeblu umożliwiło Grupie Eagle utrzymanie produkcji. Kierownictwo naszej firmy spotkało się na początku kryzysu COVID-19, aby zaplanować potrzeby pracowników, klientów i firmy. Strategie te stały się podstawą naszej stałej reakcji. Od razu zamówiliśmy sprzęt ochrony osobistej i sprzęt do dezynfekcji, abyśmy byli przygotowani do spełnienia wymogów bezpieczeństwa od samego początku. Aby poradzić sobie z kryzysem, który wciąż się rozwija, opieramy się na oficjalnych wytycznych dotyczących dystansu społecznego, środków sanitarnych i regulacyjnych. Przedstawiciele państwowi i krajowi informują nas na bieżąco o nowych przepisach, a my regularnie współpracujemy z lokalnym biurem szeryfa, aby zapewnić stałą zgodność ze wszystkimi istotnymi ustawami.

W Eagle Group z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy firmy w naszej społeczności, w całym kraju i na całym świecie będą mogły bezpiecznie ponownie otworzyć swoje podwoje. Teraz i w przyszłości będziemy nadal priorytetowo traktować bezpieczeństwo naszych pracowników, pracując nad dostarczaniem naszym klientom wysokiej jakości odlewów i produktów obrabianych mechanicznie.